Підготовка до монтажу:< /p>
- для монтажу ущільнень необхідно мати відповідне креслення;
- перед початком робіт необхідно перевірити розміри, а також відповідні максимальні допуски, у тому числі допустимі відхилення від заданих форм та розташування;
- усі кромки та бурти на які монтується торцеве ущільнення, повинні бути зачищені, заокруглені та мати фаску не більше 30° х 2 мм;
- відхилення лінійних та кутових розмірів повинні відповідати допускам DIN ISO 2768;
- якість обробки поверхонь повинна відповідати стандарту EN 12756 (DIN 24960).
Необхідно пам'ятати, що допуск торцевого биття залежить від частоти обертання.Стійкість до екструзії еластомерних кілець круглого перерізу, можна істотно підвищити, використовуючи опорні кільця.
Радіальне биття валу або захисної гільзи валу в зоні контакту поверхонь торцевого ущільнення для діаметрів < 50 мм не повинно перевищувати - 50 мкм, для діаметрів від 50 до 100 мм - 80 мкм та для діаметрів > 100 мм - 100 мкм, відповідно до DIN ISO 5199.
При швидкостях ковзання < 25 м/с неспіввісність камери ущільнення по відношенню до валу не повинна перевищувати - 200 мкм, а при використанні вбудованого імпелера через вплив на характеристику подачі - 100 мкм. Для швидкості ковзання > 25 м/с дійсні нижчі значення.
Монтаж:
- Основний принцип монтажу торцевих ущільнень це максимальна чистота і ретельність виконання.
- Забруднення та пошкодження ущільнювальних поверхонь та кілець круглого перерізу відбиваються на довговічності роботи ущільнень.
- Захисні покриття поверхонь ковзання необхідно видалити без залишку.
- Ніколи не наносьте мастило на поверхні ковзання, перед монтажем їх слід повністю висушити, очистити від пилу та бруду.
- Необхідно точно дотримуватися інструкцій з монтажу, що додаються, а також вказівок на кресленнях.
Рекомендації:
Перед встановленням ущільнення на вал або картриджного ущільнення в камеру, для зниження сили тертя, необхідно нанести тонкий шар силіконового мастила або олії на кільця круглого перерізу. Увага! Це не стосується ущільнень з еластомірними сильфонами.
Кільця круглого перерізу з етилен-пропіленового каучуку в жодному разі не повинні контактувати з мінеральною олією або консистентним мастилом. Під час встановлення/вдавлювання контрколець слід оберігати поверхні ковзання, стежити за рівномірним розподілом зусилля натиску та змащувати кільця круглого перерізу для зниження тертя тільки водою або спиртом.
При відсутності спеціального фіксатора різьбового з'єднання, перед монтажем на гвинти після видалення мастила слід нанести відповідний клей (наприклад, Loctite).
0 коментарів